Jūs atrodaties šeit

Klientu portāls

Lai klientiem nodrošinātu ātrāku un ērtāku piekļuvi esošajām radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujām VAS “Elektroniskie sakari” uzsāka darbu pie integrētās pakalpojumu sniegšanas sistēmas izstrādes, kā rezultātā klientu elektroniskai apkalpošanai ir izveidots tiešsaistes klientu pašapkalpošanās portāls https://www.radioatlaujas.lv .

Šobrīd klientu portālā ir pieejamas fiksētā dienesta, publiskā mobilā dienesta, apraides dienesta, privātā sauszemes mobilā dienesta (tīkla atļaujas) un jūras mobilā dienesta radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujas. Drīzumā plānojas nodrošināt piekļuvi gaisa kuģniecības, satelītu un radioamatieru dienesta radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujām, kā arī būs iespēja pieteikt pakalpojumus elektroniskā veidā un veikt rēķinu apmaksu. Aicinām klientus pieteikties un uzsākt lietot portālu https://www.radioatlaujas.lv.

Lai uzsāktu Klientu portāla lietošanu, nepieciešams aizpildīt un iesniegt VAS “Elektroniskie sakari” Klientu portāla lietošanas pieteikumu.

 

VAS “Elektroniskie sakari” Klientu portāla lietošanas noteikumi  
Klientu portāla lietošanas pieteikums

VAS “Elektroniskie sakari” Klientu  portāla lietotāja instrukcija