Alert views

Cienījamie klienti!

 Lai ievērotu piesardzības pasākumus, klientu apkalpošana tiek organizēta pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstīties klātienes apmeklējumam var:

- var zvanot pa tālruni +371 67 332 179 (Klientu vadības nodaļa),

- rakstot uz e-pastu info@vases.lv

 • VAS “Elektroniskie sakari” padomei pievienojas Ieva Ilvesa


  Valsts akciju sabiedrības “Elektroniskie sakari” akcionāru sapulcē 2021. gada 22.janvārī par neatkarīgo padomes locekli ar kompetenci informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā ievēlēja Ievu Ilvesu.

  Ieva Ilvesa ir diplomāte, eksperte ārlietu un drošības politikas jautājumos, digitālā politikā un kiberdrošībā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi valsts un starptautiskajās institūcijās gan Latvijā, gan NATO un ES.

 • Iespējami īslaicīgi autentifikācijas procesa traucējumi VAS ES Klietu portālā


  Informējam, ka sakarā ar LVRTC infrastruktūras uzturēšanas darbiem 23.01.2021 no plkst. 00.00 līdz 05.00 var būt traucēts vai nepieejams autentifikācijas process klientu portālā www.radioatlaujas.lv, izmantojot eID, eParaksts un eParaksts mobile.

  Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

 • Labākais tiešsaistes pasākums 2020.gadā. 


  Par 5G Techritory organizēšanu starptautiskajā Baltic-Nordic Event Forum & Amber Event Awards balvu pasniegšanas ceremonijā saņemta balva kategorijā ''Labākais tiešsaistes pasākums 2020. gadā'' un konkursa Grand Prix.

  Plašāka informācija ŠEIT!

 • VAS “Elektroniskie sakari”


  VAS “Elektroniskie sakari” (VAS ES) ir valsts kapitālsabiedrība, kas nodrošina valsts ierobežoto resursu - radiofrekvenču spektra un numerācijas pārvaldību.