Klientu pašapkalpošanās portāls

 

Lai klientiem nodrošinātu ātrāku un ērtāku piekļuvi esošajām radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujām, VAS “Elektroniskie sakari” uzsāka darbu pie integrētās pakalpojumu sniegšanas sistēmas izstrādes, kā rezultātā klientu elektroniskai apkalpošanai ir izveidots tiešsaistes klientu pašapkalpošanās portāls https://www.radioatlaujas.lv .

Šobrīd klientu portālā ir pieejamas fiksētā dienesta, publiskā mobilā dienesta, apraides dienesta, privātā sauszemes mobilā dienesta (tīkla atļaujas), jūras mobilā dienesta un gaisa kuģniecības gaisa kuģu radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujas. Drīzumā plānojas nodrošināt piekļuvi gaisa kuģniecības, satelītu un radioamatieru dienesta radiofrekvenču piešķīruma lietošanas atļaujām, kā arī būs iespēja pieteikt pakalpojumus elektroniskā veidā un veikt rēķinu apmaksu. Aicinām klientus pieteikties un uzsākt lietot portālu https://www.radioatlaujas.lv.

Lai uzsāktu Klientu portāla lietošanu, nepieciešams aizpildīt un iesniegt VAS “Elektroniskie sakari” Klientu portāla lietošanas pieteikumu.

Reģistrācija un klientu portāla lietošana ir bez maksas.

 

VAS “Elektroniskie sakari” Klientu portāla lietošanas noteikumi  
Klientu portāla lietošanas pieteikums Saite uz Klientu portāla lietošanas pieteikuma aizpildīšanas paraugu

VAS “Elektroniskie sakari” Klientu  portāla lietotāja instrukcija