Radioiekārtu atbilstības novērtēšana, uzstādīšana un lietošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām

Ekranēta laboratorija, kas paredzēta radioiekārtu testēšanai un ir viens no ķēdes posmiem, lai lai iegūtu apliecinājumu tam, ka radioiekārtu var marķēt ar CE zīmi un tā atbilst Eiropas drošības direktīvām

Ko mēs piedāvājam?

Mēs esam vienīgie Latvijā, kas organizē un piedāvā apmācību kursu par radioiekārtu atbilstības jautājumiem un Radioiekārtu direktīvas 2014/53/ES prasībām, lai nodrošinātu, ka lietošanai Latvijā nonāk tikai tās radioiekārtas, kas atbilst normatīvajiem aktiem par radioiekārtu atbilstību un nerada kaitīgus radiotraucējumus. Mūsu ekspertiem ir starptautiskā pieredze un unikālas zināšanas par Radioiekārtu direktīvas RED 2014/53/ES prasībām, saistošiem nacionālajiem un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem. Rūpīgi izstrādāta programma īsā laikā un  strukturētā veidā nodrošinās tieši to informāciju, kas ir nepieciešama, ja ikdiena saistīta ar radioiekārtu ražošanu, importēšanu, izplatīšanu, uzstādīšanu, lietošanu vai atbilstības novērtēšanu.

 

Kam tas ir domāts?

Radioiekārtu ražotājiem, importētājiem, izplatītājiem, uzstādītājiem, lietotājiem,  paziņotajām institūcijām un radioinženieriem kvalifikācijas paaugstināšanai.

 

Ieguvumi

  • Kvalitatīvi izdales materiāli;
  • Apkopota un strukturēti pasniegta informācija par būtiskajām direktīvas prasībām;
  • Laika ekonomija - Direktīva ir apjomīgs dokuments, kā izpratnei ir nepieciešamas īpašas kompetences radioiekārtu atbilstības jautājumos.

 

 

 

Pakalpojuma pieteikšana un piedāvājuma saņemšana:

VAS Elektroniskie sakari

Projektu vadītāja

Diāna Baranova

E-pasts: Diana.Baranova@vases.lv

Tālrunis: +371 26562333