Alert views

Cienījamie klienti!

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu, VAS “Elektroniskie sakari” līdz 2020. gada 9. jūnijam pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Pateicamies par izpratni un aicinām iesniegt pieprasījumus elektroniskā veidā, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu.

Vairāk informācijas šeit

Inmarsat

Kas ir Inmarsat?

Inmarsat ir mobilo satelītsakaru pakalpojumu sniedzējs, ko 1979. gadā izveidoja Starptautiskā Jūrniecības organizācija, lai nodrošinātu drošus sakarus kuģiem neatkarīgi no to atrašanās vietas un vajadzības gadījumā noraidītu briesmu signālu. Šobrīd Inmarsat sniedz plašu sakaru pakalpojumu klāstu jūrā, gaisā un uz zemes.

Ko mēs piedāvājam?

VAS "Elektroniskie sakari" kopš 1994. gada sniedz Inmarsat pakalpojumu aktivācijas punkta pakalpojumus - Inmarsat galiekārtas aktivēšanu un ar to saistītās darbības (datu atjaunināšanu, darbības atļaušanu un aizliegšanu, deaktivēšanu).

Kas ir šī pakalpojuma klienti?

Latvijā Inmarsat pakalpojumus visbiežāk izmanto kuģu īpašnieki. Latvijā Inmarsat sakari dažkārt izmantoti arī lidmašīnā un uz sauszemes.

Ko saņems klients?

  • VAS ES darbinieki konsultēs par Inmarsat Klienta tiesībām un pienākumiem pakalpojumu uzsākot, saņemot un izbeidzot, kā arī saistītajiem dokumentiem;
  • Pēc dokumentu nokārtošanas Klienta galiekārta sāks darboties Inmarsat satelītsakaru tīklā;
  • Pēc Klienta sniegtajām ziņām VAS ES aktualizēs Inmarsat datu bāzi visā iekārtas darbības laikā.

Cik ilgā laikā tiek izpildīts pakalpojumu pieteikumus?

Galiekārtu parasti aktivējam vienas darba dienas laikā no kvalitatīva pieteikuma saņem­šanas brīža. Galiekārtu arī deaktivējam vienas darba dienas laikā - pēc tam, kad esam pārliecinājušies, ka Klientam nav parādsaistību ar norēķinu organizāciju.

Cik maksā VAS ES sniegtie Inmarsat pakalpojumi?

Galiekārtas aktivēšana

€102,89

(PVN iekļauts)

Galiekārtas deaktivēšana

bezmaksas

Galiekārtas datu maiņa

bezmaksas

Svarīgi: piesakot Inmarsat galiekārtas aktivēšanu vai mainot tās īpašnieku, jāsaņem un VAS ES jāiesniedz Klienta izvēlētās norēķinu organizācijas rakstiska piekrišana.

Piesakiet pakalpojumu

Klātienē: Eksporta iela 5, Rīga, LV-1010

Korespondencei: VAS Elektroniskie sakari, Eksporta iela 5, Rīga LV-1010, tālr. 67333034

Konsultāciju tālrunis par Inmarsat pakalpojumiem 67322737

Plašāka informācija: www.inmarsat.com

 

Klientu ievērībai!

Izmaiņas Inmarsat lietotājiem

Pieteikumu veidlapas un skaidrojumi par to aizpildīšanu